Rruga Riza Cerova ,pak minuta larg Gjimnazit Partizani jepet me qera garsoniere me siperfaqe  62𝐦2 e mobiluar 40,000 leke.
Rruga Riza Cerova ,pak minuta larg Gjimnazit Partizani jepet me qera garsoniere me siperfaqe  62𝐦2 e mobiluar 40,000 leke.
40,000
Leke
62 m2

🏢Rruga Riza Cerova ,pak minuta larg Gjimnazit Partizani jepet me qera garsoniere me siperfaqe  62𝐦2 e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje (ku mnd te vendoset nje krevat sipas kerkeses se klientit , gatimi e ngrenie dhe nje tualet . Ndodhet  ne katin e I-re te nje vile .  I pershtatshem per 2 persona.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 40,000 leke.

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​