Sauk  Park Life Residence jepet me qera apartament 2+1+2 ,i investuar 900 €uro
Sauk  Park Life Residence jepet me qera apartament 2+1+2 ,i investuar 900 €uro
900
Euro
133 m2

🏢Sauk  Park Life Residence Rruga Hiqmet Buzi   jepet me qera apartament 2+1+2 ,133 𝐦2 i investuar dhe kuruar ne çdo detaj. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie 2 dhoma gjumi me krevat matrimoniale dhe 2 tualete ,1ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati  te pajisur me  ashensor  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1   qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 900 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​