Tek 21 Dhjetori Rruga Frederik Shiroka prane Oslo Bar jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar 1,200 €uro
Tek 21 Dhjetori Rruga Frederik Shiroka prane Oslo Bar jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar 1,200 €uro
1,200
Euro
223 m2

🏢Tek 21 Dhjetori Rruga Frederik Shiroka prane Oslo Bar   jepet me qera apartament 3+1+2 ,223 𝐦2 plotesisht i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete ,1 verande  . Apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje pallati  te pajisur me  ashensor  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1   qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 1,200 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​