Tek 5 Maji pas Concord Center ,  jepet me qera apartament  1+1,i mobiluar 400 Euro
Tek 5 Maji pas Concord Center ,  jepet me qera apartament  1+1,i mobiluar 400 Euro
400
Euro
70 m2

🏢Tek 5 Maji Rruga Jorgo Plaku pas Concord Center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe70 m2, i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet  . Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati pa ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​