Tek 5 Maji prane Concord Center  jepet me qera apartament  1+1 ,i mobiluar 300 Euro
Tek 5 Maji prane Concord Center  jepet me qera apartament  1+1 ,i mobiluar 300 Euro
300
Euro
55 m2

🏢 Tek 5 Maji prane Concord Center  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 55 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi  1 ballkon dhe  1 tualet. Ndodhet  ne katin e 4-et  te nje pallati te pajisur me ashensor  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 300 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​