Tek Pazari i Ri Sheshi Avni Rustemi prane Hotel Lot   jepet me qera apartament 2+1+post parkim 800 Euro    i i mobiluar ,
Tek Pazari i Ri Sheshi Avni Rustemi prane Hotel Lot   jepet me qera apartament 2+1+post parkim 800 Euro    i i mobiluar ,
800
Euro
88 m2

Tek Pazari i Ri , Sheshi Avni Rustemi prane Hotel Lot   jepet me qera apartament 2+1+post parkimi , 88𝐦2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma gjumi,  1tualet  1 ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin 4-et  te nje pallati te pajisur me  ashensor .

Disponon post parkimi .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

CMIMI:  800 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​