Tek Brryli Bulevardi Bajram Curri jepet me qera apartamenty 1+1 i mobiluar 50,000 Leke
Tek Brryli Bulevardi Bajram Curri jepet me qera apartamenty 1+1 i mobiluar 50,000 Leke
Leke
70 m2

🏢Tek Brryli Bulevardi Bajram Curri prane Eco Market   jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 70𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon   . Apartamenti ndodhet ne katin 1 -re  te nje pallati  ekzistues

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 50,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​