Tek Bulevardi Bajram Curri perballe me Ministrine e Jashtme  jepet me qera garsoniere i mobiluar 40,000 Leke
Tek Bulevardi Bajram Curri perballe me Ministrine e Jashtme  jepet me qera garsoniere i mobiluar 40,000 Leke
40,000
Leke
40 m2

🏢Tek Bulevardi Bajram Curri perballe me Ministrine e Jashtme  jepet me qera garsoniere 40 m2,  i mobiluar.  Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie 1 krevat  krevat matrimonial dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 40,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​