Tek Bulevardi Zogu I jepet me qera apartament 3+1+2, Bosh 1,000 Euro
Tek Bulevardi Zogu I jepet me qera apartament 3+1+2, Bosh 1,000 Euro
113 m2
Tek Bulevardi Zogu I ,prane Fakultetit te Shkencave te Natyres , jepet me qera apartament 3+1+2, Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 113m2 te organizuara ne 4 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra , 2 tualete dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin 4-et te nje pallati te pajisur me ashensor . Eshte me orientim nga rruga kryesore gje qe e ben akoma me te preferuar per bizneset per vizibilitetin dhe facilitetet e shumta qe zona disponon. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI: 1,000 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​