Tek Bulevardi Zogu i Pare ,prane Le bon  jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar 500 €uro
Tek Bulevardi Zogu i Pare ,prane Le bon  jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar 500 €uro
500
Euro
75 m2

🏢Tek Bulevardi Zogu i Pare ,prane Le bon  jepet me qera apartament  1+1, i mobiluar  .Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 te oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1 dhome  gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet .Ndodhet ne katin 9-te  te nje pallati te pajisur me ashensor  .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 500 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​