Tek Bulevardi Zogu I pas Ministriese se Drejtesise jepet me qera apartament 1+1 480 euro
Tek Bulevardi Zogu I pas Ministriese se Drejtesise jepet me qera apartament 1+1 480 euro
Euro
65 m2

🏢Tek Bulevardi Zogu I pas Ministriese se Drejtesise jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 6 -te te nje pallati ekzistues .
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 CMIMI : 480 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​