Tek Bulevardi Zogu I,jepet me qera apartament 2+1+2 750 euro
Tek Bulevardi Zogu I,jepet me qera apartament 2+1+2 750 euro
106 m2
🏢Tek Bulevardi Zogu I ,prane Cirkut te Tiranes Rruga Maliq Muco ,jepet me qera apartament 2+1+2me siperfaqe 106 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 tualete ,2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 7-te te pallatit te pajisur me ashensor. 📍 Kusht: 2 paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI : 750 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​