Tek Don Bosko jepet me qera kati i I-re i nje vile
Tek Don Bosko jepet me qera kati i I-re i nje vile
100 m2
🏠 Tek Don Bosko,Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu prane Gjykates Administrative te Shkalles se Pare jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 100 m2, 2+1 i sapo mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi ,2 dhoma gjumi, 1 tualet . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare . 💶CMIMI : 500 Euro

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​