Tek Don Bosko prane Big Market, jepet me qera ambient biznes 160 𝐦² 1,000 €uro ( Neto )
Tek Don Bosko prane Big Market, jepet me qera ambient biznes 160 𝐦² 1,000 €uro ( Neto )
1,000
Euro
160 m2

Tek Don Bosko prane Big Market, jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe 160 𝐦². Ambienti organizohet ne disa ambiente te diferencuara nga njera –tjetra, me 1 ballkon dhe 2 tualet. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor .
📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate qeraje afat gjate.
💶 CMIMI : 1,000 €uro ( Neto )
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​