Tek Don Bosko prane Shkolles Qazim Turdiu   jepet me qera apartament 2+1 500 Euro    i sapo mobiluar.
Tek Don Bosko prane Shkolles Qazim Turdiu   jepet me qera apartament 2+1 500 Euro    i sapo mobiluar.
500
Euro
82 m2

🏢Tek Don Bosko prane Shkolles Qazim Turdiu   jepet me qera apartament me  siperfaqe 82 𝐦², 2+1  i sapo mobiluar. Apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gumi me 1 krevat tek  2 ballkone  dhe 1 tualet  . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati te pajisur me  ashensor  .

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​