Tek Fresku jepet me qera apartament  2+1,i mobiluar 45,000 Leke
Tek Fresku jepet me qera apartament  2+1,i mobiluar 45,000 Leke
45,000
Leke
102 m2

Tek Fresku  , jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 102 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek ,1 ballkon si dhe nje tualet. Ndodhet  ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me  ashensor.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 45,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​