Tek Ish Ekspozita Shqiperia Sot , jepet me qera apartament 3+1+3+ verand 2,500 €uro
Tek Ish Ekspozita Shqiperia Sot , jepet me qera apartament 3+1+3+ verand 2,500 €uro
Leke
212 m2

📍Tek Ish Ekspozita Shqiperia Sot , prane Gjykates se Rrethit Tirane jepet me qera apartament me siperfaqe 212 m², 3+1+3+ verand i investuar dhe kuruar ne çdo detaj. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 3 dhomat e gjumit, 3 tualete dhe verand me siperfaqe prej 78m2. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor .
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 CMIMI 2,500 €uro
📲 Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​