Tek Ish Kinostudio prane Tv Klan  jepet me qera apartament 2+1+2  i mobiluar. 40,000 Leke
Tek Ish Kinostudio prane Tv Klan  jepet me qera apartament 2+1+2  i mobiluar. 40,000 Leke
40,000
Leke
110 m2

🏢Tek Ish Kinostudio Rruga Aleksander Moisiu prane Tv Klan  jepet me qera apartament me  siperfaqe 110 𝐦², 2+1+2  i mobiluar. Apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,2 dhoma gjumi, 2 ballkon dhe 2 tualete  . Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa Ashensor  .

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 40,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​