Tek Ish Kinostudio Rruga Aleksander Moisiu jepet me qera apartament me siperfaqe 90 𝐦², 2+1 plotesisht i mobiluar 450 euro
Tek Ish Kinostudio Rruga Aleksander Moisiu jepet me qera apartament me siperfaqe 90 𝐦², 2+1 plotesisht i mobiluar 450 euro
450
Euro
90 m2

🏢Tek Ish Kinostudio Rruga Aleksander Moisiu prane Kopshtit Lala jepet me qera apartament me  siperfaqe 90 𝐦², 2+1 plotesisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dhome  gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet . Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati pa Ashensor  .

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 450 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​