Tek Ish Parku Autobuzave Rruga Ndre Mjeda jepet me qera garsoniere 35m2 i mobiluar ,
Tek Ish Parku Autobuzave Rruga Ndre Mjeda jepet me qera garsoniere 35m2 i mobiluar ,
300
Euro
35 m2

🏢Tek Ish Parku Autobuzave Rruga Ndre Mjeda  prane Kompleskit Kontakt  jepet me qera garsoniere 35m2,  i mobiluar.  Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie 2 krevate  teke dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 300 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​