Tek Ish Stacioni i Trenit jepet me qera ambjent per biznes 240 𝐦²,i rikonstruktuar 3,000 Euro
Tek Ish Stacioni i Trenit jepet me qera ambjent per biznes 240 𝐦²,i rikonstruktuar 3,000 Euro
3,000
Euro
240 m2

🏢Tek Ish Stacioni i Trenit Rruga Reshit Petrela , jepet me qera ambjent per biznes 240 𝐦², plotesisht i rikonstruktuar .Ambjenti eshte i organizuar  si open space me 2 tualete . Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 3 kateshe  .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate qeraje afat gjate.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 3,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​