Tek Kodra e Diellit  jepet me qera, vile II Kateshe eshte e mobiluar 550 €uro .
Tek Kodra e Diellit  jepet me qera, vile II Kateshe eshte e mobiluar 550 €uro .
550
Euro
125 m2

Tek Kodra e Diellit Rruga Zallit   jepet me qera, vile II Kateshe  me siperfaqe totale banimi 125m², eshte i mobiluar. Kati i I-re organizohet ne ambient ndenje e gatimi  1 tualet  nje korridor nderlidhes me dhomat e gjumit  .Kati i II-te organizohet ne 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me 2 krevate teke . E gjithe vila eshte e rrethuar me oborr. Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 2  automjete.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢  550 €uro .

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​