Tek Kompleksi Grand Gallery Bulevardi Migjeni jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar 500 Euro   
Tek Kompleksi Grand Gallery Bulevardi Migjeni jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar 500 Euro   
500
Euro
100 m2

🏢 Tek Kompleksi Grand Gallery Bulevardi Migjeni jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 100m2, i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi 1 ballkon dhe 1 tualet  . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et  te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​