Tek Kompleksi Mangalem jepet me qera apartament 1+1pjeserisht i mobiluar 45,000 Leke
Tek Kompleksi Mangalem jepet me qera apartament 1+1pjeserisht i mobiluar 45,000 Leke
70 m2
🏢Tek Kompleksi Mangalem Rruga Pasho Hysa jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 70m2, pjeserisht i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te pajisur me ashensor . 📍 Kusht:2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 45,000 Leke 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​