Tek Kompleksi Prestige Rruga Panorama jepet me qera apartament 2+1+2 700 euro
Tek Kompleksi Prestige Rruga Panorama jepet me qera apartament 2+1+2 700 euro
116 m2
🏢Tek Kompleksi Prestige Rruga Panorama jepet me qera apartament 2+1+2, 116 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 2 tualete . Apartamenti ndodhet ne katin 10-te te nje pallati te pajisur me ashenosr . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI: 700 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​