Tek Komuna Parisit , Kompleksi Kika 1 jepet me qera apartament 3+1+2 700 Euro
Tek Komuna Parisit , Kompleksi Kika 1 jepet me qera apartament 3+1+2 700 Euro
125 m2
Tek Komuna Parisit , Kompleksi Kika 1 , jepet me qera apartament 3+1+2 ,125 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,2 dhoma gjumi me krevate teke , 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin 9-re te nje pallati i pajisur me ashensor . Aprtamenti lirohet e date 5 Nentor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 700 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​