Tek Komuna Parisit Rruga Medar Shtylla ,prane Lulishtes  jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 500 €uro
Tek Komuna Parisit Rruga Medar Shtylla ,prane Lulishtes  jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 500 €uro
500
Euro
60 m2

🏢Tek Komuna Parisit Rruga Medar Shtylla ,prane Lulishtes  jepet me qera apartament 1+1 ,60𝐦²,  i i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial , 1 tualet dhe 1 ballkon dhe eshte i pershtatshem per 2 persona. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re banim  te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​