Tek Komuna Parisit Rruga Osman Myderizi jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar.500 Euro
Tek Komuna Parisit Rruga Osman Myderizi jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar.500 Euro
500
Euro
52 m2

🏢Tek Komuna Parisit Rruga Osman Myderizi jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 52𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 5 -te  te nje pallati te pajisur me ashensor  .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 500 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355682121214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​