Tek Kopshti Botanik jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 500 Euro
Tek Kopshti Botanik jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 500 Euro
100 m2
🏢Tek Kopshti Botanik prane Xhamise Selite jepet me qera apartament 2+1 ,100 𝐦2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashensor . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​