Tek Kopshti Botanik prane Xhamise Selite jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 400 Euro
Tek Kopshti Botanik prane Xhamise Selite jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 400 Euro
400
Euro
100 m2

🏢Tek Kopshti Botanik prane Xhamise Selite jepet me qera apartament 2+1+2 ,100 𝐦2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor.
📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​