Tek Kopshti Botanik prane Xhamise Selite jepet me qera apartament 3+1,i mobiluar .400 Euro
Tek Kopshti Botanik prane Xhamise Selite jepet me qera apartament 3+1,i mobiluar .400 Euro
400
Euro
130 m2

🏢Tek Kopshti Botanik prane Xhamise Selite  jepet me qera apartament 3+1 ,130 𝐦2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,3 dhoma gjumi  1 tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati pa ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​