Tek Kopshti Zoologjik ,Kompleksi Mateo jepet me qera apartament 2+1+2+post parkimi 700 Euro
Tek Kopshti Zoologjik ,Kompleksi Mateo jepet me qera apartament 2+1+2+post parkimi 700 Euro
700
Euro
95 m2

🏢Tek Kopshti Zoologjik ,Kompleksi Mateo jepet me qera apartament 2+1+2+post parkimi , me siperfaqe 95m2,plotesisht i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi me kreveat marinari 1 ballkon dhe 2 tualete . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te pajisur me ashensor .
Disponon post parkimi
📍 Kusht:1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 700 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​