Tek Kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, jepet me qera apartament 1+1 i  mobiluar 400 Euro
Tek Kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, jepet me qera apartament 1+1 i  mobiluar 400 Euro
400
Euro
50 m2

🏢 Tek Kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, prane Credins Bank   jepet me qera apartament 1+1 ,50 𝐦2  i  mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie,1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet  . Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati ekzistues .

📍 Kusht: 2  qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​