Tek Liqeni i Thate Rruga Hamdi Sina jepet me qera apartament 2+1 500 Euro
Tek Liqeni i Thate Rruga Hamdi Sina jepet me qera apartament 2+1 500 Euro
500
Euro
88 m2

🏢Tek Liqeni i Thate Rruga Hamdi Sina Kompleksi FZ jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 88𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin 6 -te te nje pallati te pajisur me ashensor .
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 CMIMI : 500 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​