Tek Liqeni i Thate Rruga Kolombo jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar 58,000 leke   
Tek Liqeni i Thate Rruga Kolombo jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar 58,000 leke   
58,000
Leke
780 m2

🏢Tek Liqeni i Thate Rruga Kolombo prane Peti Bakery  jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70m2,plotesisht i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome  gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi me krevat tek , 1 ballkon  dhe 1 tualet  . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht:2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 58,000 leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​