Tek Ministria Jashtme Bulevardi Gjergj Fishta   jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 55,000 Leke
Tek Ministria Jashtme Bulevardi Gjergj Fishta   jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 55,000 Leke
55,000
Leke
60 m2

🏢Tek Ministria Jashtme Bulevardi Gjergj Fishta   jepet me qera apartament 1+1 ,60𝐦²,  i i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial , 1 tualet dhe 1 ballkon dhe eshte i pershtatshem per 2 persona. Apartamenti ndodhet ne katin 4-et te nje pallati pa ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 55,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​