Tek Myslym Shyri jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe 137 𝐦².800 Euro ( Neto )
Tek Myslym Shyri jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe 137 𝐦².800 Euro ( Neto )
800
Euro
137 m2

🏢 Tek Myslym Shyri prane shkolles Arben Broci jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe 137 𝐦². Ambienti organizohet ne disa ambiente te diferencuara nga njera –tjetra, me 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te pajisur me ashensor .
📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate qeraje afat gjate.
💶 CMIMI : 800 Euro ( Neto )
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​