Tek Pazari i Ri Rruga Qemal Stafa , prane Lincoln Center jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 1600 euro
Tek Pazari i Ri Rruga Qemal Stafa , prane Lincoln Center jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 1600 euro
1,600
Euro
100 m2

Tek Pazari i Ri Rruga Qemal Stafa , prane Lincoln Center , ne katin e 8-te teknik te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar jepet me qera apartament 2+1+2 ,me siperfaqe 100 𝐦2 i investuar dhe i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial me dalje ne ballkon dhe tualet individual si dhe nje dhome gjumi me 2 krevate teke.

Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

CMIMI : 1,600 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​