Tek Prokuroria e Tiranes jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar 35,000 Leke
Tek Prokuroria e Tiranes jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar 35,000 Leke
35,000
Leke
70 m2

🏢 Tek Prokuroria e Tiranes Rruga Haxhi Hysen Dalliu , jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 70 𝐦2 pjeserisht i mobiluar ( kundrabufe ). Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe1 tualet.Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 35,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​