Tek Qyteti Studenti Rruga Arben Broci jepet me qera kati i III-te i nje vile me sip110 m2, 3+1 i mobiluar 700 €
Tek Qyteti Studenti Rruga Arben Broci jepet me qera kati i III-te i nje vile me sip110 m2, 3+1 i mobiluar 700 €
110 m2
Tek Qyteti Studenti Rruga Arben Broci , jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 110 m2, 3+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi ,3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare . 💶CMIMI: 700 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​