Tek Rezidenca Kodra Diellit 2 jepet me qera apartament 2+1+2 950 euro
Tek Rezidenca Kodra Diellit 2 jepet me qera apartament 2+1+2 950 euro
126 m2
Tek Rezidenca Kodra Diellit 2 , jepet me qera apartament 2+1+2 ,126 𝐦2 i investuar dhe kuruar ne çdo detaj. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi me 2 krevate teke , dhe 2 tualete . Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. CMIMI: 950 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​