Tek Selvia , prane Hotel Diamond jepet me qera apartament 2+1+2 600 euro
Tek Selvia , prane Hotel Diamond jepet me qera apartament 2+1+2 600 euro
100 m2
🏢 Tek Selvia , prane Hotel Diamond , jepet me qera apartament me siperfaqe 100 m², 2+1+2, i mobiluar, i pershtatshem per 4 persona. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje e gatimi, 1 ballkon, 2 tualete , 2 dhoma gjumi me krevate teke. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te pajisur me ashensor . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare. 💶 CMIMI 600 €uro . 📲 Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​