Tek Selvia , prane Supermarket Spar, jepet me qera apartament  1+1,, i mobiluar 500 Euro 
Tek Selvia , prane Supermarket Spar, jepet me qera apartament  1+1,, i mobiluar 500 Euro 
500
Euro
60 m2

🏢Tek Selvia , prane Supermarket Spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te pajisur me  ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​