Tek Selvia,jepet me qera, apartament 2+1, 75 𝐦² ,i mobiluar. 450 €uro
Tek Selvia,jepet me qera, apartament 2+1, 75 𝐦² ,i mobiluar. 450 €uro
450
Euro
75 m2

🏢 Tek Selvia, prane Spar, jepet me qera, apartament 2+1, 75 𝐦² ,i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambient ngrenie e ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon. I pershtateshem per 3 persona. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, te pallatit me ashensor.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate  1 vjeçare.

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  450 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​