Tek Sheshi Willson  jepet me qera apartament  1+1 ,i mobiluar 550 Euro 
Tek Sheshi Willson  jepet me qera apartament  1+1 ,i mobiluar 550 Euro 
550
Euro
70 m2

🏢Tek Sheshi Willson  Rruga Zef Jubani  prane Superstar Market  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70 𝐦2 i mobiluar  . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi , 1  tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet  ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me  ashensor dhe mireadministruar.

 

📍 Kusht: 3 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 550 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​