Tek Sheshi Willson jepet me qera apartament 2+1+2 700 euro
Tek Sheshi Willson jepet me qera apartament 2+1+2 700 euro
111 m2
🏢 Tek Sheshi Willson, pas postes nr 8 jepet me qera apartament 2+1+2, 111 𝐦², i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. I pershtateshem per 4 persona. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te pajisur me ashensor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 700 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​