Tek Sheshi Willson pas Postes nr 8 ,jepet me qera per zyra 2+1 , Bosh 700 €uro
Tek Sheshi Willson pas Postes nr 8 ,jepet me qera per zyra 2+1 , Bosh 700 €uro
100 m2
Tek Sheshi Willson pas Postes nr 8 , jepet me qera per zyra, apartament 2+1 , Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra dhe 1 tualet,1 ballkon .Ndodhet ne katin 1-re banim te nje pallati te pajisur me ashensor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI : 700 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​