Tek Unaza e Re prane Eco Market jepet me qera apartament 2+1+2 550 euro
Tek Unaza e Re prane Eco Market jepet me qera apartament 2+1+2 550 euro
Euro
95 m2

🏢Tek Unaza e Re prane Eco Market , jepet me qera apartament 2+1+2 , me siperfaqe 95𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me krevat tek 2,tualete ,1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te pallatit te pajisur me ashensor.
📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 550 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​