Tek Unaza Re prane Ozone  jepet qera apartament  2+1, 109 𝐦2 i mobiluar. 500 Euro 
Tek Unaza Re prane Ozone  jepet qera apartament  2+1, 109 𝐦2 i mobiluar. 500 Euro 
500
Euro
109 m2

Tek Unaza Re Rruga Aleksandri i Madh  ,prane Ozone  jepet qera apartament  2+1, 109 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi, 1 tualet ,1 ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin e  4-et te nje pallati te pajisur me  ashensor.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 Euro

 

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​