Tek Unaza Re Rruga Teodor Keko jepet me qera apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar 35,000 Leke  
Tek Unaza Re Rruga Teodor Keko jepet me qera apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar 35,000 Leke  
35,000
Leke
94 m2

🏢Tek Unaza Re Rruga Teodor Keko prane Bar Oslo  jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 94m2, pjeserisht i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 ballkon dhe 1 tualet  . Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht:2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 35,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​